MAMto.cz
Proč inzerovat přes nás?

Tento systém slouží pro zvýšení návštěvnosti serverů se skupinami zájmů o erotický materiál, MP3, warez, zábavu, hry a programy. Systém Vám nabízí mnohem výhodnější poměr než konkurence a to v poměru 3:2 (tzn. za tři zobrazení bannerů na Vašich stránkách získáte dva zobrazení Vašeho banneru na stránkách cizích). Navíc za každé kliknutí na banner z Vašich stránek získáte bonus 1 zobrazení!!! Což už je poměr lepší než 1:1.Po 10 dnech od zaregistrování do našeho systému a správném používání kódu Vám přidáme k Vašemu účtu 500 zobrazení zadarmo!!!. Lepší podmínky na internetu nenajdete!!! Navíc jsme nejstarší společností v ČR zabývající se tímto druhem reklamy a systém neustále modernizujeme. Poslední aktualizace systému: 9.9.2004. A to už rozhodně stojí za to náš systém vyzkoušet. Systém funguje jako výměnný systém reklamy a tudíž můžete mít svou reklamu na cizích serverech úplně zadarmo.

Registrace

Pokud patříte do již zmíněných skupin (můžete mít reklamu i na stránky s erotickým obsahem) a naše zajímavá nabídka Vás zaujala, tak neváhejte a zaregistrujte se u nás. Nezapomeňte si přečíst pravidla systému.

Možnost přikoupení impresí

V našem reklamním systému si také můžete přikoupit imprese za ceny tak nízké, že se vám z toho zatočí hlava! Více se dočtete zde.